Сталий розвиток

Інтерактивна мапа «Куди здати відходи»

Видання "Велика Епоха" розробило інтерактивну мапу «Куди здати відходи». Станом на травень 2017 р. на мапі вже 122 населених пункти і 2825 місць, де приймають вторсировину.

Принципы устойчивого развития

Устойчивое развитие - это такое развитие общества, при которомулучшаются условия жизни человека, а воздействие на окружающую среду остаётся в пределаххозяйственной емкости биосферы, так что не разрушается природная основа функционированиячеловечества.

7 типичных для Украины мифов об электромобилях

Представления украинцев об электрокарах преимущественно оторваны от реальности и основываются на мифах. Какие из заблуждений самые популярные?

Ініціатива прозорості видобувної галузі як інструмент екологічної відповідальності

На сьогоднішній день Ініціатива прозорості впроваджується у 51 країні світу. З практичної точки її доцільно використовувати для розбудови довіри й плідної співпраці органів влади, компаній та громад, як ключ до збільшення інвестицій, інструмент для аналізу…

Оцінка виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері довкілля

Проаналізувавши прогрес в імплементації Угоди в сфері енергетики та довкілля за допомогою розроблених індикаторів, зазначені сфери набрали всього 16 балів зі 100.

На порозі пост-індустріальної революції: Маск приходить на заміну Форду

Технології, які вже сьогодні стрімко виводять на ринок компанії Ілона Маска, можуть до непізнаванності змінити як транспортну сферу так і енергетику.

Інтерактивна мапа сміттєзвалищ мовою цифр та фактів

8 вересня 2016 року Мінприроди запустило електронний сервіс «Інтерактивна мапа», який дає громадянам можливість долучитися до виявлення і фіксації місць стихійних сміттєзвалищ, а також контролювати процес їх ліквідації.