Статьи

22.10.2019
Герус: если конкуренции нет, то государство должно вмешаться и регулировать (интервью)

Эксклюзивное интервью с главой комитета Верховной Рады по вопросам энергетики и жилищно-коммунальных услуг Андреем Герусом, - "Реформа Енергетики".

25.09.2019
Відокремлення оператора ГТС: вигоди для "Нафтогазу" і процес тривалістю 15 років

На переговорах росіян не лише познайомили з майбутнім оператором ГТС, а й передали їм дорожню карту дій для завершення анбандлінгу

У переддень тристоронніх газових переговорів Кабмін прийняв чергове рішення щодо анбандлінгу - відокремлення діяльності з транспортування природного газу від видобутку і постачання. І хоч переговори 19 вересня не дали результатів у вигляді підписаних документів, учасники відзначили їх конструктивний характер та готовність до переходу на європейські правила в питанні транспортування російського газу.

25.09.2019
Ми дивимось на повний ланцюжок доданої вартості — регіональна директорка EITI по Євразії

У вересні DiXi Group провела семінар на тему впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ, EITI) на місцевому рівні. "Українська енергетика" скористалась можливістю та розпитала регіональну директорку по Євразії Міжнародного секретаріату EITI Оляну Валігуру про складнощі впровадження ініціативи в Україні та світі та проблемах, які EITI допомагає вирішити. 

25.09.2019
Енергоміст Україна-ЄС: вікно у енергонезалежність чи енергетичний довгобуд?

Досліджуємо один із енергетичних проектів, що може стати джерелом енергонезалежності держави

Проект “Енергоміст Україна-ЄС” за чотири роки так і не знайшов свого фізичного втілення, однак за останні кілька тижнів перетворився на розвідний міст між двома державними компаніями: оператором атомних електростанцій ДП “НАЕК “Енергоатом” та оператором системи передачі ПрАТ “НЕК Укренерго”.

25.09.2019
Бюджет-2020: чи стала енергоефективність пріоритетом для нового уряду


Кабмін нещодавно вніс до Верховної Ради проект бюджету на 2020 рік. ЕП з’ясувала, які кошти нова влада планує витрачати на енергоефективність житлового фонду і чи вистачить їх на масштабну енергомодернізацію.
 

Статистика

15.03.2017
Динамика потребления энергии в странах Европы (2006/2011/2015)

По состоянию на 2015 год, крупнейшими потребителями энергии в странах Европы являются Германия (314 млн. т н.э.), Франция (253 млн. т н.э.)