Води вистачить тільки до грудня: допис чиновниці з Алушти підірвав соцмережі

З 23 вересня в Алушті, Партеніті та Малому Маяку запроваджують обмеження з подачі води. Про це повідомила підконтрольна Кремлю голова адміністрації Алушти Галина Огнєва, - GreenPost.  

"А саме: в нічний час із 23:00 до 05:00 у системі водопроводу буде знижено тиск. Вода, буде, але йтиме вона під низьким тиском. Це тимчасовий захід, але він допоможе заощадити й не допустити ситуації повної відсутності води", – написала Огнєва на своїй сторінці в Facebook.

Вона наголосила, що в Ізобільненському водосховищі залишилося "невеликий обсяг, якого вистачить тільки до грудня". І додала, що  зниження тиску – це економія як мінімум 10 тисяч кубометрів на добу – це гарантія того, що навіть без опадів вода буде в кранах будинків і квартир до квітня наступного року.

"Я прошу вас, дорогі алуштинці, підійдіть до цієї ситуації з відповідальністю і розумінням. Дуже прошу не набирайте на ніч ванни й інші великі місткості - вода вранці, вдень і ввечері буде! І, найголовніше, в будь-який час доби економте важливий для всіх нас природний ресурс!" – звернулася  Огнєва до людей.

Коментарі