Найвищий показник отруєного повітря: у столиці палає сміттєзвалище

Станом на ранок 21 вересня палає сміттєзвалище на вулиці Ревуцького, 41 у Дарницькому районі Києва. Пожежа сильно забруднила повітря, адже вогонь уже встиг перекинутися на торфовища, повідомили в Головному управлінні ДСНС України у місті Києві, - GreenPost.

Повідомлення про пожежу рятувальники отримали 20 вересня о 12:45. На місце інциденту виїхала 24-та Державна пожежно-рятувальна частина. Коли вогнеборці прибули на місце, то виявили, що палає вже 500 квадратних метрів побутових відходів. 

Лише о 17:00 пожежу вдалося локалізувати, але в ніч на 21 вересня вогонь перекинувся на торфовища. Харківський масив та Позняки затягнув їдкий туман. Люди скаржаться на те, що отруйний сморід проникає навіть через зачинені вікна у квартирах. Від нього важко дихати та підступає нудота.

“Смердіти почало десь ближче під ранок, - скаржиться мешканка мікрорайону Позняки 31-річна Єлизавета, - О сьомій ранку я кожного дня гуляю з собакою. Сьогодні тільки вийшли з під''їзду, почало нудити й дерти в горлі. Весь район у якомусь тумані незрозумілому. Собака одразу почав задихатися й кашляти, довелося забрати його додому”. 

Станом на 10:30 на Харківському масиві зафіксували найвищий рівень забруднення повітрі у всьому Києві. Індекс якості повітря у цьому районі склав 152 AQI. Це нездорове повітря для більшості мешканців. 

Коментарі