Міжнародна виставка-форум EEA 2020

15.09.2020-17.09.2020
Опубліковано 07.02.2020
Тематика:
Електроніка, електронні компоненти, контрактне виробництво, електротехніка та автоматизація.
Дати проведення: 15.09.2020-17.09.2020
Країна / Регіон: Україна
Організатор:
ДП «Видавництво РадіоАматор»
Опис:

ЕЕА-2020 – це визначна подія року в світі електроніки, електронних компонентів, контрактного виробництва, електротехніки та автоматизації.

Виставка-форум зацікавить усіх учасників галузі ЕЕА:

  • Семінари і презентації – секції для профільних спеціалістів по нових продуктах, послугах укр. виробників та дистриб’юторів.
  • Майстер-класи та воркшопи - досвід реалізації цікавих новітніх проектів у галузі електроніки, електротехніки та автоматизації всесвітньо відомих компаній.
  • Воркшопи Export Promotion Office of Ukraine (EPO) на теми «Як визначити ідеальний ринок для експорту: корисні інструменти дослідження та аналізу ринків». Та «Ключові елементи прибутковості експорту: асортимент, ціноутворення, маржа».
  • Ярмарок вакансій – компаніями учасниками ринку надаються вакансії та створюється база резюме спеціалістів у сфері ЕЕА.
  • Дебати – зустріч всіх бажаючих зареєстрованих відвідувачів виставки-форуму із представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у форматі інформування/обговорення нагальних питань про шляхи розвитку бізнесу, що турбують підприємців галузі.
  • Круглий стіл із PROДіалог – просування бізнесу у розрізі діалогу із владою
  • Офіс з просування експорту – інформування укр. виробників про можливості просування експорту. «Експортний бренд України», програми Creative Export Ukraine і Export Evolution Ukraine – «Що це?» і чим вони корисні для учасників ринку ЕЕА.

Фото и відео

Фото:
Міжнародна виставка-форум EEA 2020

Коментарі